SLLCE14-630-S
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
SLLCE14-630-S
Descrizione:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Operating Range 0.1m ~ 12.0m
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protective Height 630mm
Detection Capability 14mm
Product Status Active
Weight -
Series SLL
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC