SLSH-20225
Brady Corporation
Prodotto No:
SLSH-20225
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
LABEL, 2.25 IN H X 2 IN W
Guida per l'utente
Printer Name R5000
Applications Cable and Wire Management
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Dot-Matrix Printer
Length 2.250" (57.15mm) 2 1/4"
Mfr Brady Corporation
Material - Body Vinyl, Self-Laminating
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 2.000" (50.80mm)