SLT20L24DC
Magnitude Lighting
Prodotto No:
SLT20L24DC
Produttore:
Magnitude Lighting
Descrizione:
20W, 120V, 24VDC, PHASE DIM, ETL
In magazzino : 100
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Voltage - Input (Max) 130VAC
Termination Style Terminal Block
Approval Agency ETL, FCC
Topology AC DC Converter
Mounting Type -
Size / Dimension 6.10" L x 2.12" W x 0.78" H (154.9mm x 53.8mm x 19.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 833mA
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 100VAC
Series OUTDOOR/INDOOR
Power (Watts) 20 W
Type Constant Voltage
Efficiency 82%
Voltage - Output 24V