SM-31TW504
Nidec Components Corporation
Prodotto No:
SM-31TW504
Descrizione:
TRIMMER 500K OHM 0.125W J LEAD
Guida per l'utente
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 5
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.154" x 0.126" Face (3.90mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 500 kOhms
Series SM31
Power (Watts) 0.125W, 1/8W