SM4F8.5A-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
SM4F8.5A-TP
Pacchetto:
SOD-123FL
Descrizione:
Interface
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 27.7A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 9.44V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123FL
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 8.5V