Casa / TVS Diodes / SM4NT100A-Q1
minImg
SM4NT100A-Q1
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Prodotto No:
SM4NT100A-Q1
Pacchetto:
SOD-123NT
Descrizione:
TVS SMD 100V 400W Uni-direction
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.47A
Voltage - Breakdown (Min) 111V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123NT
Series Automotive, AEC-Q101
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Package / Case SOD-123NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 100V