Casa / TVS Diodes / SM4NT220CA-Q1
minImg
SM4NT220CA-Q1
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Prodotto No:
SM4NT220CA-Q1
Descrizione:
TVS SMD 220V 400W Bi-directiona
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.13A
Voltage - Breakdown (Min) 246V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Series Automotive, AEC-Q101
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 356V
Package / Case SOD-123NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 220V