SM4NT33A-Q1
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Prodotto No:
SM4NT33A-Q1
Descrizione:
TVS SMD 33V 400W Uni-directiona
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 7.51A
Voltage - Breakdown (Min) 36.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Series Automotive, AEC-Q101
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Package / Case SOD-123NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 33V