SM5S30CA-Q1
ANBON SEMICONDUCTOR (INT'L) LIMITED
Prodotto No:
SM5S30CA-Q1
Pacchetto:
DO-218AB
Descrizione:
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
In magazzino : 100
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 74A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 33.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3600W (3.6kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-218AB
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Package / Case DO-218AB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V