SM6NT36CA
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Prodotto No:
SM6NT36CA
Pacchetto:
SOD-123NT
Descrizione:
TVS SMD 36V 600W Bi-directional
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10.33A
Voltage - Breakdown (Min) 40V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123NT
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Package / Case SOD-123NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 36V