SMA6F12AVCL
STMicroelectronics
Prodotto No:
SMA6F12AVCL
Produttore:
STMicroelectronics
Pacchetto:
SMAflat
Descrizione:
TVS DIODE 12VWM 22.9VC SMAFLAT
In magazzino : 829
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 157A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 13.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package SMAflat
Series SMA6F, TRANSIL™
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 22.9V
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V