SMA6HS78A
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Prodotto No:
SMA6HS78A
Pacchetto:
DO-221AC (SlimSMA)
Descrizione:
TVS SMD 78V 600W Uni-directiona
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.7A
Voltage - Breakdown (Min) 86.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-221AC (SlimSMA)
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Package / Case DO-221AC, SlimSMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 78V