SMA6SF58A
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Prodotto No:
SMA6SF58A
Pacchetto:
DO-221AC (SMA-FL)
Descrizione:
TVS SMD 58V 600W Uni-directiona
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 6.4A
Voltage - Breakdown (Min) 64.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-221AC (SMA-FL)
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 58V