SMAF300A-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
SMAF300A-TP
Pacchetto:
DO-221AC (SMA-FL)
Descrizione:
Interface
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 800mA
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 335V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-221AC (SMA-FL)
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 486V
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 300V