SMAHS78A-Q1
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Prodotto No:
SMAHS78A-Q1
Pacchetto:
DO-221AC (SlimSMA)
Descrizione:
TVS SMD 78V 400W Uni-directiona
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.1A
Voltage - Breakdown (Min) 86.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-221AC (SlimSMA)
Series Automotive, AEC-Q101
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Package / Case DO-221AC, SlimSMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 78V