SMAJ70CA
Meritek
Prodotto No:
SMAJ70CA
Produttore:
Meritek
Descrizione:
TVS DIODE 70VWM 113VC
In magazzino : 10200
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 20
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.54A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 77.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SMAJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Package / Case DO-214AC (SMA)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70V