SMAKNT45CA
Formosa Microsemi Co., Ltd.
Prodotto No:
SMAKNT45CA
Pacchetto:
SMA-NT
Descrizione:
TVS SMD 45V 1000W Bi-directiona
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 13.8A
Voltage - Breakdown (Min) 50V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMA-NT
Series -
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Package / Case SMA-NT
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 45V