Casa / TVS Diodes / SMBJ190A/TR13
minImg
SMBJ190A/TR13
YAGEO
Prodotto No:
SMBJ190A/TR13
Produttore:
YAGEO
Descrizione:
SMBJ, DO-214AA, 190V, 308V, REEL
In magazzino : 2950
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 211V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series SMBJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 308V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 190V