Casa / TVS Diodes / SMBJ20CD-M3/I
minImg
SMBJ20CD-M3/I
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prodotto No:
SMBJ20CD-M3/I
Pacchetto:
DO-214AA (SMBJ)
Descrizione:
TVS DIODE 20VWM 32VC DO214AA
In magazzino : 5900
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 18.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 22.5V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMBJ)
Series TransZorb®
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 20V