SMBJ45CA
Meritek
Prodotto No:
SMBJ45CA
Produttore:
Meritek
Descrizione:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC
In magazzino : 80
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 20
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 8.25A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 50V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SMBJ
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Package / Case DO-214AA (SMB)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 45V