SMBJE130CAH
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
SMBJE130CAH
Pacchetto:
DO-214AA (SMBJ)
Descrizione:
TVS DIODE 130VWM 209VC BI
In magazzino : 2725
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.9A
Applications Automotive, Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 144V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMBJ)
Series Automotive, AEC-Q101, SMBJExxH
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 130V