SMF18AHRVG
Taiwan Semiconductor Corporation
Prodotto No:
SMF18AHRVG
Pacchetto:
SOD-123W
Descrizione:
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD123W
In magazzino : 1526
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 6.8A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 20V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123W
Series Automotive, AEC-Q101, SMF
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Package / Case SOD-123W
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18V