SMF28AHRVG
Taiwan Semiconductor Corporation
Prodotto No:
SMF28AHRVG
Pacchetto:
SOD-123W
Descrizione:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123W
In magazzino : 651
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.4A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 31.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123W
Series Automotive, AEC-Q101, SMF
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Package / Case SOD-123W
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 28V