SMFE48CA
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
SMFE48CA
Pacchetto:
SOD-123FL
Descrizione:
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SOD123FL
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.6A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 53.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123FL
Series SMFE
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 48V