SMI12-9-VB-P5
CUI Inc.
Prodotto No:
SMI12-9-VB-P5
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, cUIus, FCC, PSE
Input Connector Multi-Blade (Included)
Size / Dimension 2.72" L x 1.25" W x 1.87" H (69.0mm x 31.8mm x 47.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.33A
Series SMI12 (12W)
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption 750mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 9V
Standard Number 62368-1
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC