Casa / TVS Diodes / SMLJ150CA-TP
minImg
SMLJ150CA-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
SMLJ150CA-TP
Pacchetto:
SMC (DO-214AB)
Descrizione:
Interface
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 12.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 167V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMC (DO-214AB)
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 243V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 150V