SMOV25S751MP
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
SMOV25S751MP
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 1.2KV 20KA BOX 5 LEAD
Guida per l'utente
Operating Temperature -45°C ~ 75°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 1.08 kV
Capacitance @ Frequency 460 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 1.2 kV
Varistor Voltage (Max) 1.32 kV
Series SMOV25S
Energy 670J
Package / Case Box, 5 Lead
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 750 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 970 V