SMTAK3-076C
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
SMTAK3-076C
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
TVS DIODE 76VWM 140VC
In magazzino : 180
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3000A (3kA) (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 6000pF @ 10kHz (Max)
Voltage - Breakdown (Min) 85V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 140V
Package / Case 4-SMD
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 76V