SN75LBC784DWRG4
Texas Instruments
Prodotto No:
SN75LBC784DWRG4
Pacchetto:
28-SOIC
Descrizione:
IC TRANSCEIVER FULL 4/4 28SOIC
Guida per l'utente
Number of Drivers/Receivers 4/4
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Receiver Hysteresis 40 mV
Supplier Device Package 28-SOIC
Duplex Full
Series -
Type Transceiver
Data Rate -
Package / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage - Supply 10.8V ~ 13.2V