SNDHS250B12
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
SNDHS250B12
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
DC/DC CONVERTER 12V 252W
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 95°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 400V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.00" L x 2.42" W x 1.75" H (127.0mm x 61.5mm x 44.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 21A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 200V
Series SNDHS (250W)
Power (Watts) 252W
Type Open Frame
Efficiency 86%