SNTUNS100F05
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
SNTUNS100F05
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 5V
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 95°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.91" L x 1.97" W x 1.42" H (150.1mm x 50.0mm x 36.1mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2 A
Series SNTUNS (100W)
Type Open Frame
Efficiency 82%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC