SP1008R-182H
API Delevan Inc.
Prodotto No:
SP1008R-182H
Descrizione:
FIXED IND 1.8UH 538MA 392MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 538 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 392mOhm Max
Inductance 1.8 µH