SP1812-222G
API Delevan Inc.
Prodotto No:
SP1812-222G
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 1.17A 150MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.39A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 1.17 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 150mOhm Max
Inductance 2.2 µH