SP1812-823G
API Delevan Inc.
Prodotto No:
SP1812-823G
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 82UH 262MA 2.9 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 228mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 262 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.9Ohm Max
Inductance 82 µH