SPAKDSP311VL150
NXP USA Inc.
Prodotto No:
SPAKDSP311VL150
Produttore:
NXP USA Inc.
Pacchetto:
196-LBGA (15x15)
Descrizione:
IC DSP 24BIT 150MHZ 196-MAPBGA
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory ROM (576B)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 196-LBGA (15x15)
Clock Rate 150MHz
Series DSP56K/Symphony
Type Fixed Point
Package / Case 196-LBGA
Voltage - Core 1.80V
Mfr NXP USA Inc.
Voltage - I/O 3.30V