SPB-015-12
Autonics
Prodotto No:
SPB-015-12
Produttore:
Autonics
Descrizione:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 16W
In magazzino : 8
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DC Voltage - Input (Max) -
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.3A
AC Voltage - Input 100 ~ 240 VAC, 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) -
Efficiency 80%
Mfr Autonics
Features Adjustable Output, IP20, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 50°C (With Derating)
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cULus, EAC
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 3.54" L x 0.89" W x 4.21" H (90.0mm x 22.5mm x 107.0mm)
Number of Outputs 1
Series SPB
Power (Watts) 16W