SPB1012-R12Y
Bourns Inc.
Prodotto No:
SPB1012-R12Y
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
IND POWER BEAD 120NH 60A SHLD
In magazzino : 350
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 78A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 60 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.244" W (10.00mm x 6.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.14mOhm Max
Inductance 120 nH