SPD125-124M
API Delevan Inc.
Prodotto No:
SPD125-124M
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 120UH 1.1A 250MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 250mOhm Max
Inductance 120 µH