SPD62R-184M
API Delevan Inc.
Prodotto No:
SPD62R-184M
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 180UH 350MA 2.1OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 350mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.1Ohm Max
Inductance 180 µH