SPD74-352M
API Delevan Inc.
Prodotto No:
SPD74-352M
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 3.5UH 3.7A 34 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 34mOhm Max
Inductance 3.5 µH