SPF240A25
Sensata-Crydom
Prodotto No:
SPF240A25
Produttore:
Sensata-Crydom
Pacchetto:
4-SIP
Descrizione:
SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
Guida per l'utente
Load Current 25 A
Termination Style PC Pin
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 12 V ~ 280 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Series SPF, PowerFin™
Package / Case 4-SIP
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 140VAC