SPM3015T-2R2M
TDK Corporation
Prodotto No:
SPM3015T-2R2M
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 2.6A 97.4MOHM SM
In magazzino : 1558
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Product Status Last Time Buy
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 97.4mOhm Max
Inductance 2.2 µH