Casa / Fixed Inductors / SPM5012T-2R2M-CA
minImg
SPM5012T-2R2M-CA
TDK Corporation
Prodotto No:
SPM5012T-2R2M-CA
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 2.9A 95 MOHM SMD
In magazzino : 900
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.213" L x 0.201" W (5.40mm x 5.10mm)
Product Status Last Time Buy
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 95mOhm Max
Inductance 2.2 µH