Casa / Fixed Inductors / SPM5015T-2R2M-CA
minImg
SPM5015T-2R2M-CA
TDK Corporation
Prodotto No:
SPM5015T-2R2M-CA
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 4.3A 49.5MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.213" L x 0.201" W (5.40mm x 5.10mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 49.5mOhm Max
Inductance 2.2 µH