Casa / Fixed Inductors / SPM7054VC-330M-D
minImg
SPM7054VC-330M-D
TDK Corporation
Prodotto No:
SPM7054VC-330M-D
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
7054
Descrizione:
FIXED IND 33UH 3.3A 0.116OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 5.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.213" (5.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.276" W (7.50mm x 7.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 7054
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 116mOhm Max
Inductance 33 µH