SPP1UL1R50JLF
TT Electronics/IRC
Prodotto No:
SPP1UL1R50JLF
Produttore:
TT Electronics/IRC
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 1.5 OHM 5% 1W AXIAL
In magazzino : 2160
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.150" Dia x 0.402" L (3.80mm x 10.20mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 Ohms
Series SPP
Power (Watts) 1W