SPRM12JB12M0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
SPRM12JB12M0
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 12M OHM 5% 1/2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 12 MOhms
Series SPRM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W