SPSW1047RJ
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
SPSW1047RJ
Pacchetto:
Radial Lead
Descrizione:
RES 47 OHM 5% 10W RADIAL
In magazzino : 961
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 2.421" (61.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 47 Ohms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 10W