SQ1713P12NF
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
SQ1713P12NF
Descrizione:
RF ANT 1.8GHZ PANEL CAB CHAS MT
Guida per l'utente
Frequency Range 1.71GHz ~ 1.88GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination N Type Female
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 1.250" (31.75mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 1.5
Series Squint™
Antenna Type Panel
Frequency (Center/Band) 1.8GHz
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 305mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain 3.5dBi
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)