Casa / RF Antennas / SQ1855DD12NF
minImg
SQ1855DD12NF
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
SQ1855DD12NF
Descrizione:
RF ANT 1.9GHZ PANEL CAB CHAS MT
Guida per l'utente
Frequency Range 1.85GHz ~ 1.99GHz
Applications PCS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination N Type Female
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 1.260" (32.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 1.5
Series Squint™
Antenna Type Panel
Frequency (Center/Band) 1.9GHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 305mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain 5dBd
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)